IMPLANTY 2021: koncepcja a realia we współczesnych rozwiązaniach

IMPLANTY 2021

Instytut Technologii Maszyn i Materiałów przy Politechnice Gdańskiej oraz Koło Naukowe „Materiały w Medycynie” współuczestniczą w przygotowaniach do III Ogólnopolskiej Konferencji IMPLANTY 2021: koncepcja a realia we współczesnych rozwiązaniach. Doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu konferencji mają niemałe. Zdobyli je w 2018 i 2019 roku podczas pierwszych dwóch edycji konferencji. Jak zawsze wydarzenie odbywa się pod egidą prof. dr hab. inż. Andrzeja Zielińskiego, cenionego w świecie specjalisty i autora wielu publikacji z zakresu inżynierii biomateriałów.

W efekcie prowadzonych intensywnie przygotowań już niebawem, 18.06.2021 poprzez platformę on-line spotkają się naukowcy, lekarze-implantolodzy, producenci implantów i aparatury medycznej, brokerzy technologii. Nie zabraknie także studentów i pasjonatów szeroko pojętej implantologii. Dzięki nim i ich doświadczeniu na tej konferencji zdobędziecie wiedzę o prowadzonych aktualnie pracach badawczo-rozwojowych z zakresu kardiochirurgii, ortopedii, inżynierii tkankowej, inżynierii twarzowoszczękowej i stomatologicznej, biomechaniki oraz aparatury medycznej.

Terminy

Do 30.04 możliwe jest zarejestrowanie się jako czynny uczestnik.

Jeśli jednak chcielibyście po prostu wziąć udział w wydarzeniu jako bierni uczestnicy to obowiązuje termin do 01.06. Myślę, że jak najbardziej warto – specjaliści i ciekawe tematy w jednym miejscu!

Co szczególnie ważne – w tym roku konferencja jest bezpłatna. Liczba miejsc jest ograniczona.

Wszystko, co ważne znajdziecie na stronie poświęconej konferencji.

Śledźcie także fanpage Koła Naukowego. Sporo się tam dzieje. Także poza konferencją!


Opracowano na podstawie materiałów ze strony Organizatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *