BIOMECHANICS 2020

O Konferencji

Konferencja BIOMECHANICS jest największą i najdłużej organizowaną w Polsce konferencją poświęconą szeroko pojętej biomechanice. W formie, jaką znamy organizowana jest od 1981 roku. Ostatnie spotkanie, jeszcze stacjonarne, miało miejsce w dniach 5-7 września 2018 r. w Zielonej Górze. Organizatorem, pod egidą pana prof. Romualda Będzińskiego i auspicjami Polskiego Towarzystwa Biomechaniki była wówczas Katedra Inżynierii Biomedycznej na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Tematyka BIOMECHANICS 2020

Status konferencji BIOMECHANICS 2020 rzutuje na tematykę, która jest bardzo szeroka. W rezultacie doświadczeniami i wiedzą będą dzielić się specjaliści z zakresu biomechaniki tkanek, biomechaniki narządów, biomateriałów, technik komputerowych i ich zastosowania w biomechanice.

W tym roku

Konferencja BIOMECHANICS 2020 odbędzie się w formie online w dniach 9-10 września 2021 roku. Ten format konferencji jest szansą dla znacznie
szerszego grona odbiorców, którzy mogą stać się częścią tej konferencji.
Opłata konferencyjna zaczyna się od 125 zł. Szczegółowe ceny i terminy
dostępne są na stronie internetowej.

Rejestracja zgłoszeń prac, a także uczestnictwa, jest już otwarta.
Termin nadsyłania pełnych tekstów upływa 30.04.2021 15.05.2021, a abstraktów 15.05.2021. Więcej na temat zasad zgłaszania prac, a także formularz rejestracyjny można znaleźć także na naszej stronie.

Nagroda Moreckiego&Fidelusa

Podczas każdej z konferencji młodzi adepci nauki mogli podjąć wyzwanie i walczyć o nagrodę Polskiego Towarzystwa Biomechaniki – nagrody imienia prof. A. Moreckiego i prof. K. Fidelusa. Także w tym roku jest taka możliwość. Pamiętajcie, że startować mogą tylko członkowie PTB a czas na zgłoszenie macie jedynie do 1 czerwca. Spieszcie się! Laureat może być tylko jeden!

Informacje o BIOMECHANICS 2020

Wszystkie nowe informacje będą pojawiać się na:
www.biomechanics2020.wum.edu.pl
oraz na kanałach w mediach społecznościowych:
https://www.facebook.com/biomechanics2020
https://www.instagram.com/bio.mechanics2020/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *